Bilety lotnicze do Wenecji na karnawał

Opublikowane Marzec 20, 2014 przez

Wizz AirWenecja jest bardzo urokliwym miastem we Włoszech. Miasto na wodzie zachwyca mostami i gondolami. Możemy odwiedzić tutaj także Katedrę świętego Marka i cały plac. Każdy turysta, spędzający wczasy w Wenecji musi obowiązkowo zakupić symbol miasta- maskę wenecką. Wenecja nazwana jest miastem zakochanych. Spacer po przepięknych uliczkach Wenecji a także spływ gondolą to niezapomniana przygoda. Dzięki ofercie wizz air możemy odwiedzić Wenecję w czasie karnawału.

Bilety lotnicze do Wenecji

Wizz air oferuje bilety lotnicze w cenie 86 złotych z portu lotniczego w Pradze. Jest to także bardzo korzystna oferta dla Polaków, którzy mieszkają na południu kraju. Wizz air zaprasza do odwiedzenia Wenecji także w styczniu i lutym. Wizz air to jeden z najbardziej znanych tanich linii lotniczych na naszym kontynenecie. W Polsce lata z wielu portów lotniczych, a największa sprzedaż biletów lotniczych ma w Gdańsku i Katowicach. Jako jedna z nielicznych tanich linii lotniczych funkcjonuje na najwiekszym lotnisku na Okęciu. Także stamtąd oferuje wiele promocji i obniżek cen. Szukaj tanich lotów tu

Członkostwo w klubie Wizz Air

Dla pasażerów, którzy bardzo często korzystają z węgierskich linii lotniczych bardzo opłaca się wykupić członkostwo klubu. Dla tych klientów, linia ma wiele obniżek. Nabywając kartę Citi Wizz air, otrzymamy 100 złotych premii na powitanie. Dodatkowo każdy dostanie 100 punktów, które mogą być później wymieniane na bilety lotnicze. Dzięki temu z wizz air możemy latać jeszcze częściej po całym kontynencie i nie tylko. Wizz air poszerza swoją ofertę. Możemy wybierać spośród 300 róznych hoteli, aby dokonać rezerwacji biletu lotniczego i hotelu w tym samym czasie. Wizz air bardzo często konkuruje z ryanairem na tych samych trasach. Obie linie lotnicze oferują podobne ceny. Wizz air wciąż oferuje jakieś nowości. W tym roku zdecydował się na Tel Awiw. Chciał także latać do Egiptu, jednak wstrzymał się z ta decyzją w związku z niepewną sytuacją polityczną w tamtym kraju.

Kategoria: Linie Lotnicze
TAG: , , , , , ,